Допомога по автоматизованій системі "РЕЄСТР ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД"

Інструкція користувача


Законодавство


Список популярних запитань (FAQ):

Які вимоги до програмного забезпечення та системи?
Вимоги до програмного забезпечення:

Для роботи на стаціонарних комп’ютерах:

Операційна система Windows 10, Linux або MacOs Веб Браузер Chrome або Firefox (JavaScript та cookies мають бути увімкненими)

Для віддаленої роботи на планшетах:

Операційна система Android або IOS Веб Браузер Chrome або Firefox (JavaScript та cookies мають бути увімкненими)

Для більш детальної інформації, перейдіть, будь ласка, за наступним посиланням до «Інструкції користувача», сторінка 6, пункт 2.3.2 - перейти.

Що потрібно для початку роботи?
Для початку роботи Вам необхідно мати:

1. Електронний цифровий підпис, який Ви можете отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів. Для більш детальної інформації щодо отримання ЕЦП перейдіть по посиланню http://czo.gov.ua/ca-registry?type=4

2. Дійсна електронна адреса, яка закінчується на «.gov.ua» или «.укр» (на яку надійде лист з підтвердженням реєстрації).

Важливо! Для більш детальної інформації щодо електронної адреси зверніть увагу на питання “Який потрібен Е-mail при реєстрації територіальної громади та уповноважених осіб?”.
Що таке приватний ключ і пароль приватного ключа, та як їх отримати?
Працівники органу реєстрації мають отримати електронний приватний ключ, який використовується для ідентифікації автора або підписувача електронного документа в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів Для реєстрації в системі, вповноважений працівник має ознайомитись з правилами та порядком реєстрації та видачі електронних ключів на сайті Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) інформаційно-довідкового департаменту ДФС (http://www.acskidd.gov.ua) АЦСК органів юстиції України (https://ca.informjust.ua/), ДП «Українські спеціальні системи» (http://csk.uss.gov.ua), АЦСК ТОВ «Ключові системи» (http://ksystems.com.ua/), обрати найближчий центр, підготувати необхідні документи, здійснити процедуру реєстрації та отримати приватний ключ.
Пароль приватного ключа — це спеціальний набір символів, який надається разом з приватним ключем в АЦСК, що допомагає верифікувати та підтвердити, що саме Ви є власником приватного ключа. Якщо у Вас виникають питання щодо правильності ключа та пароля - звертайтесь, будь ласка, до одного з центрів АЦСК, де Ви отримаєте детальну інформацію щодо Вашої проблеми.
Який потрібен Е-mail при реєстрації територіальної громади та уповноважених осіб?
Для реєстрації в систему необхідно мати зареєстрований Е-mail, який закінчується на «.gov.ua» або «.укр». Ви повинні мати доступ до скриньки, оскільки, під час реєстрації Вам буде надіслано лист з адреси support.gromada@dmsu.gov.ua з додатковою інструкцією для підтвердження та закінчення реєстрації. У разі відсутності листа у папці «Вхідні» - необхідно перевірити папку «Спам».
Важливо! Якщо Ви не маєте необхідний Е-mail для реєстрації, Ви можете скористатися сервісом https://e-court.mail.gov.ua, пройти реєстрацію та отримати необхідну поштову скриньку.
Важливо! Електронні поштові скриньки, які закінчуються на “@ukr.net”, “@mail.ru”, “@yandex.ru”, “@gmail.com”, “@i.ua”, “@yahoo.com”, “@bigmir.net”, “@rambler.ru” та інші безкоштовні і загальнодоступні поштові домени - не підходять для реєстрації та не будуть прийняті системою. Для кожної окремої особи потрібен окремий Е-mail.
Як почати роботу?
Для початку роботи Вам потрібно зареєструватись в системі. Для реєстрації територіальної громади в системі необхідно перейти за посиланням: https://gromada.dmsu.gov.ua/registration. Процес реєстрації складається із 4 етапів:

· Вибір приватного ключа користувача;

· Інформація про керівника територіальної громади ;

· Уповноважені особи територіальної громади (поле є необов’язковим, уповноважені особи можуть бути додані пізніше);

· Підтвердження реєстрації користувача.

Для більш детальної інформації, перейдіть, будь ласка, за наступним посиланням до «Інструкції користувача», сторінка 9, пункт 3.1 - перейти.
Який обрати логін та пароль для входу в особистий кабінет?
Щоб здійснити вхід до системи, Вам потрібно мати логін та пароль, який Ви обираєте під час процесу реєстрації. Мінімальна довжина логіну - 2 символа та дозволяється використовувати латинські літери, цифри і спеціальні символи «_» ,«-». Мінімальна довжина пароля — 9 символів. Допустимі — латинські літери, цифри та спеціальні символи «~!@#$%^&*()_+-={}[]:;<>?,.».
Що робити після отримання листа на пошту?
Після отримання листа Вам потрібно перейти за посиланням в листі, яке отримаєте, для завершення реєстрації.
Що робити якщо не надійшов лист з інструкцією?
Перевірте, будь ласка, у Вашій поштовій скриньці папку «Спам». Якщо лист відсутній, зачекайте на протязі дня. В разі відсутності листа через 24 години, Вам потрібно написати повідомлення до служби підтримки системи за наступною електронною адресою support.gromada@dmsu.gov.ua або зателефонувати до служби підтримки за номерами, вказаними на сторінці “Допомога” https://gromada.dmsu.gov.ua/help.
Що робити, якщо під час реєстрації була введена невірна інформація?
Якщо Ви випадково вказали невірну інформацію або зробили помилку, Вам потрібно написати листа до служби підтримки support.gromada@dmsu.gov.ua , пояснивши проблему та вказавши вірну інформацію для виправлення.
Як завантажити обмінний файл зі списком громадян до реєстру?
Щоб завантажити обмінний файл зі списком громадян до реєстру Вам необхідно мати файл з розширенням «.csv», в якому знаходиться список громадян. Цей файл Ви маєте отримати від ЦВК і, не змінюючи його вміст, додайте до системи.
В Кабінеті в розділі «Список громадян» натисніть кнопку «Імпорт з CSV», оберіть необхідний файл з розширенням «.csv». На екрані відобразиться попередній перегляд даних для імпорту до системи, прогорніть до кінця списку та натисніть «Імпортувати дані».

Форма зворотнього зв'язку


Контакти

support.gromada@dmsu.gov.ua


0-800-600-225

Ще не зареєстровані? Зареєструватись     |     Вже зареєстровані? Увійти     |     Розгубились? Відновити     |     Змінити ЕЦП